Drawu- fajna apka na smartfona do tworzenia portretów z ikonografikami/Drawu app- good tool for making portraits on Insta posts

 

          Chciałam w dzisiejszym poście przedstawić Wam ciekawą aplikację do tworzenia grafik -portretów, za pomocą gotowych szablonów. Apka nazywa się DRAWU i można ją pobrać z Google Play.

          Za jej pomocą można stworzyć portrety do dalszych ikonografik; zarówno kobiece jak i męskie oraz w parze. Czasem jest mi pomocna do przedstawiania zdjęć na Insta, w których informuję o konkretnych postach na blogu związanych z tematami przemyśleń.
          Do wyboru jest masa opcji- jak zmiana kształtu: twarzy, oczu, nosa, ust, fryzury oraz wybór dodatków jak np.okulary, ubrania, broda, kolczyki itp. Można także pokolorować obrazki. Można też zapisywać bezpośrednio w samej apce swoje dzieła a potem je edytować na nowo.
         Jedyna wada tej aplikacji to niemożność zapisania jej na karcie pamięci, a tylko na okrojonej (w moim przypadku) dostępnej pamięci w telefonie 😢.


          Parę przykładów przedstawiam poniżej- to bazy do dalszych obróbek w innych aplikacjach. Polecam wypróbować zwłaszcza że nie ma "podejrzanych" uprawnień.


DRAWU APP z Google Play i grafiki jakie można zrobić przy jej użyciuWersje damskie
Prawie mój autoportret :)Wersje męskie
 Pary

Adrien i Marintte czyli moja wersja "Biedronki i Czarnego Kota":)


 Rysunki "postowe"


grafika z obróbką w innej apce
                      Testowaliście ta apkę? Dajcie znać w komentarzu, który rysunek najbardziej przypadł Wam do gustu!?Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.