Idzie nowe- INSTAGRAM i nowy wygląd profilu/Changes in my Instargam account

2/15/2018

                 Jak zwykle nie udało się i tym razem zabłysnąć bo ludzie lubią to co znają: gołe du.y, apetyczne zdjęcia jedzenia, modę, urodę i selfie! Czyli jak zwykle nie umiem się wpasować w rzeczywistość, którą ludzie chcą podziwiać.
              Nie mniej jednak dzięki wszystkim, którzy choć raz zajrzeli na moje Instagramowe konto. Od pewnego czasu jest ich 2 (są ich 2 szt? jak to się pisze do cholery?)- lalkowe i główne czyli zbieranina wszystkiego pozostałego prócz lalek i miniatur (przynajmniej od kilku tygodni).
            To główne przejdzie reorganizację i będzie mniej pstrokate i lepiej uporządkowane. Jak ktoś chce wiedzieć to pojawią się tam dodatkowo foty jedzenia (ostatnio zafascynowała mnie kuchnia bo dłużej na kanapkach nie wyżyję), stylizacje modowe (ha dużo powiedziane!) i flatlays :) oraz mój absolutny hit czyli kolaże. Tak... robię je od dawna (pół życia, sic!) z wycinków prasowych i składam do kupy (właściwie naklejam na tekturę by mieć inspiracje pod ręką), teraz pora je odkryć przed światem.

A póki co podsumowanie poprzedniego roku #bestnine2017

2 komentarze:

 1. Besu! powrzucaj i tutaj kolaże, proszę!
  nie jestem "społeczna" - zaglądam tylko
  na blogi o ile program pozwala, ale
  kolaże lubię i już :DDD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za pamięć Inka. Kolaże na pewno będą- wszystkie zdjęcia umieszczam na blogu a na Insta większość tych (zaległych też), które "jakościowo się nadają". Właściwie blog to jedyne miejsce gdzie mogę wrzucać wszystko bo jestem tu jedynym dyktatorem:)

   Usuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.