Nowy blog i stara biżuteria/My new blog

8/18/2015

                  Niby stary ale nowy! Witam na moim "starym- nowym" blogu- Besu -handmade jewelry and crafts. Pod poprzednią nazwą Besu-dolls, miniatures and handmade jewelry - publikowałam również moje lalkowe i "miniaturowe" posty. Postanowiłam oddzielić (wreszcie!) te 2 "skrajności".
                Wiem, że z moim "syntetyzującym" umysłem nie pasuję ani do świata "biżuteryjek" ani do świata miniaturzystów ani tym bardziej lalkowiczów. Być może nikła liczba odwiedzających nie jest spowodowana moją nieznajomością reguł SEO ale właśnie tym, że jedni nie chcą postów o lalkowej tematyce a inni o moich poczynaniach z biżuterią. Postanowiłam że ten blog  pozostanie biżuteryjny i przemyśleniowy- tak jak miało być pierwotnie gdy 3 lata temu go zakładałam! Już dawno powinnam byłą oddzielić 2 pasje- miniaturowy świat dla lalek oraz craftowy!
               Tu pozostają posty biżuteryjne, rysunkowe, przemyśleniowe (narzekania!) oraz typu "bawię się grafiką on-line". Reszta czyli miniatury (z modeliny) i kolekcja lalek oraz repainty i zakładka "na sprzedaż" wędruje na mój nowy blog : 
Besu-dolls and miniatures  (http://besudolls.blogspot.com/) 
                 Kolejne lalkowe i miniaturowe posty znajdziecie właśnie tam!

3 komentarze:

  1. Mi tam się wszystko podobało, będę zaglądać na oba, o!

    OdpowiedzUsuń
  2. dobry pomysł z tym rozdzieleniem :) a biżuteria jest nieziemska. moja ciotka kiedyś robiła, mam jej mnóstwo a jakoś nie noszę... trzeba się poprawić :)

    OdpowiedzUsuń

Obsługiwane przez usługę Blogger.