Ubrania w stylu angielskim na jesień. Krata i kwiaty./Autumn clothes in the flatlays photos. English fashion.

12/12/2020

 

        Ostatnimi "rokami" jestem fanką stylu angielskiego czy też Mori Kei - uwielbiam styl dawnych powieści rodem z angielskiej prowincji i XIX wieczne sukienki "chłopskie" rodem z baśni braci Grimm.               

       Gdyby nie wrodzona skłonność do ubierania się jak "paryski kloszard" (czyli swobodnie, luźno i w co popadnie byleby nie uwierało ) to pewnie mogłabym paradować w długiej lnianej sukience z fartuszkiem :) 

      Na razie wrzucam jednak zdjęcia flatlay z ubraniami skomponowanymi nie tylko kolorystycznie na jesień, ale też tematycznie. Wszystkie te "markowe" ciuchy pochodzą z drugiej ręki (torebka Jack Willis od ciotki- możecie ja znaleźć w sekcji WYPRZEDAŻ). Parę spośród nich to ubrania z sieciówki Zara, żakiet jest vintage od Monsoon, spódnica w musztardową kratę chyba od Clockhouse, spodnie z printem w kwiaty od Kangaroo (chyba?), marki butów oksfordów nie znam.

 

 

 

 

 

 
         Są tu fani Harrego Pottera? Wolałabym bluzę z wizerunkiem Slytherin bo chyba bardziej bym pasowała do tej ekipy, ale jako że znalazłam tylko Griffindor, to też się pochwalę (mam jeszcze potterowy szalik ale wrzucę go innym razem). Bluza od Primark ale kupiona w ciuchlandzie.


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.