6 kultowych reklam prasowych z lat 2000/The best Magazine advertisments from early Millenium era

9/29/2020

            

               Jak wiadomo tym, którzy czytają tu moje posty- (zwłaszcza te pt. "Co mnie wkurza..")- nie palę i nie znoszę palaczy, zwłaszcza tych, którzy śmiecą rzucając pety gdzie popadnie!

               Niemniej jednak jestem fanką nietuzinkowych reklam, dlatego też chciałabym przypomnieć- tym, którzy pamiętają oraz pokazać tym, którzy urodzili się po 2000 r.- parę ciekawych reklam jednej z marek papierosów. Była to popularna marka cygaretów na rynku a reklama prasowa nawiązująca do nazwy - z sympatycznym zwierzakiem w roli głównej - podbiła nawet moje serce! 

              Nie sposób nie pogratulować twórcom kultowego już pomysłu, obsadzenia Kamela w roli reprezentanta "towaru". Reklamy są śmieszne i ogólnie mówiąc "cool"- jakby nie patrzeć na nie przez pryzmat reklamowania szkodliwego dla ludzkiego organizmu syfu!

 

 

Która podoba Wam się najbardziej jako najciekawiej przedstawiona?            

 

          Przy okazji pisania tego posta podzielę się jednym spostrzeżeniem na temat nowego interfejsu Bloggera- It sucks! Okno pisania postów to totalna porażka! Nie da się manipulować odstępami między zdjęciami jak to było kiedyś- teraz klikam przerwę między zdjęciami by ją powiększyć i "odnosi" mnie do końca posta- nie wiedzieć czemu! Widoczne odstępy między akapitami to porażka bo zupełnie inaczej wyglądają one już w opublikowanym poście! Nie wiadomo gdzie jest za duży a gdzie za mały! Powiększanie zdjęć też do kitu i w ogóle przesuniecie linijki z narzędziami zaburzyło mój system wcięć akapitów! Dlaczego nie ma w poście opcji zapisz i wyjdź- tylko możliwość "cofnięcia do interfejsu"- niby zapisuje się automatycznie ale biorąc pod uwagę wcześniejsze "awarie"- powinien być poprzedni przycisk!

Chcę z powrotem stary system!!!!Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.