Wystawa bohaterów ze złomu w CSK Lublin/Steel Superheroes at Exhibition in Poland


                 W Lublinie w styczniu odbywa się wystawa rzeźb zrobionych  ze złomu:) (do 27.01.2019). dlatego nie mogło mnie tam oczywiście zabraknąć! Jako że uwielbiam filmowych superbohaterów i postacie z kreskówek, nie mogłam odmówić sobie przyjemności zobaczenia kilku " na żywo"- o ile w ogóle żywi mogliby się wydawać 😉
                Rzeźby postaci powstały prawdopodobnie ze złomu używanego przy produkcji samochodów i rowerów (widziałam zespalane łańcuchy rowerowe:) ale nie powiem na 100% bo nie wiem.
Wiem tylko że ktoś musiał się cholernie napracować by wykonać takie cuda!
               Mam jednak zastrzeżenia co do ekspozycji tych rzeźb- CSK nie pomyślało by je ustawić np. w jakieś sali albo holu na piętrze tak by wszystkie były w 1 miejscu i to dobrze oświetlonym! Rzeźby stały co prawda pod sufitowymi "lampkami" ale połowa z nich (po jednej stronie) wcale się nie świeciła- oświetlenie było albo za słabe by zrobić zdjęcia (tam gdzie stali Pinky i Mózg wcale go nie było! trzeba by było robić zdjęcia z własną lampą i to potężną by cokolwiek wyszło na zdjęciu w telefonie!) albo zbyt skierowane centralnie pod postacią tak że na zdjęciach wyszły same błyski i prześwietlenia!
               Nie mniej jednak to co udało mi się uwiecznić h.....m aparatem przedstawiam wam dzisiaj.
Na żywo te cuda wyglądają o wiele lepiej i mierzą jakieś 2 metry. (wyłączając oczywiście Minionki i Morta:) Żałuje że nie ma tu Supermana w całej okazałości i ogrów z Gumisiów oraz wspomnianego duetu Pinky i Mózg ale warunki oświetleniowe na to nie pozwoliły!

Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.