Fotomontaży część dalsza- zdjęcia reprezentacyjne na Insta/Online photo editors and they's effects


                    Oto dalsza cześć moich "romansów" z edytorami do obróbki zdjęć. Wkurzające jest tylko to że w przypadku fotomontaży wielkość tych zdjęć jest odpowiednia na ekran smartfonu (wcześniejszej generacji) bo ma nie więcej niż 500 px! Nie da się wyprodukować ostrego zdjęcia przy użyciu takiego oprogramowania! Dotyczy to edytorów na smartfony (np.PhotoLab) choć te na Windows też  nie są lepsze! np.Loonapix.com ma kilka fajnych efektów ale ze względu na ich wielkość jest dla mnie zbędna!
                   Niestety Photofunia, o której pisałam w poprzednim takim poście, choć ma zdjęcia HD (1200 px) to nie ma odpowiednich tapet np. do pokazania biżuterii czy architektury 😔 !
              
                  Oczywiście moje "słabe" zdjęcia zostały "wmontowane" w gotowe tapety tak by uczynić (te pierwsze) bardziej atrakcyjnym dla odbiorcy i skłonić do przesunięcia palcem w kierunku moich autorskich fotek na Instagramie 😋
                     Niektóre edytory są użyteczne tylko ze względu na czcionki i naklejki. Szkoda że nie da się stworzyć takiego edytora w którym można wybierać pożądane opcje na zasadzie - ściągam to co mi pasuje a nie zadowalam się tym co producenci wmontowali i koniec!


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.