Problem z logowaniem do Instagrama: mogę sie zalogować na swoje konto z użyciem błędnego loginu.

7/04/2018

 POMOCY PROSZĘ! Problem z Instagramem!


 Mam problem z logowaniem  na Instagram a właściwie nie tyle nie mogę się zalogować, co mogę ale z użyciem błędnego loginu (ta sama sytuacja na 2ch kontach).

                   Otóż mogę się zalogować na swoje konto instagramowe z błędną nazwą użytkownika i właściwym dla mnie hasłem?! Pomyliłam jedną literę w loginie i wpisałam dobre hasło. Ku mojemu zdumieniu aplikacja zalogował mnie na moje konto na którym widnieje właściwa nazwa użytkownika. Jak to wytłumaczyć?Podaję np. literę d zamiast s (bedu zamiast besu) i prawidłowe hasło do konta i po chwili mam dostę p do swojego konta na Instagramie z prawidłową nazwą Besu!

                 Czy konto zostało zhakowane?  Czy telefon ma wirusa który może robić takie rzeczy lub czy to jakiś błąd systemu lub wina aplikacji której dałam dostęp do Instagrama? Boję się logować na Insta z telefonu, (z poziomu kompa nie da się zalogować z błędną literą w loginie). Błagam pomocy!

                Niedawno  chciałam umieścić widżet "Instagram" na blogu -w opisie szablonu bloga który niedawno wgrałam był link do strony aplikacji i stamtąd pobierałam tokena który trzeba było wstawić do widżetu html na blogu ale nic z tego nie wyszło bo nie działa, ale czy to ten program mógł wpłynąć na logowanie z telefonu, skoro dałam mu dostęp z poziomu kompa? Już cofnęłam mu uprawnienia ale i tak sytuacja się powtarza!

                Jakiś dzień czy 2 przed tym dziwnym logowaniem z błędnym hasłem została zainstalowana w telefonie jakaś aplikacja (od Instagrama chyba albo aktualizacja, sama nie wiem ) bo przyszło mi powiadomienie że trzeba przeskanować 1 aplikację, ale ja jej sama nie ściągałam! Nie wiem nawet co to za aplikacja czy aktualizacja bo mój poprzedni "antywirus" Kasperski nie podał takiej informacji tylko wykonałam skanowanie i wszystko było ok (tzn. brak obiektów szkodliwych).
               Nie mam włączonego konta Google w telefonie i dostępu do Google Play a z netu nic sama świadomie nie ściągałam. Avast nic nie wykazał- żadna aplikacja nie jest podejrzana ani żadnych wirusów nie wykryto!
            Pisałam do pomocy Instagrama ale czuje że mogę się nie doczekać odpowiedzi! Dziwi mnie ta sytuacja bo podając podobny login mogę uzyskać dostęp do konta które z takim loginem nie powinno w ogóle istnieć albo jak nazwa jest podobna do mojej to powinien się pojawić komunikat o błędnym loginie czy błędnym haśle do tego konta! Co mam zrobić? Jakaś rada? Nie wiem do kogo mam napisać więc sorry jeżeli zawracam głowę ale serio się niepokoję bo w wyszukiwarce nie mogę znaleźć żadnego powiązanego z ta sytuacja tematu!

P.S. 06.07.2018 - zrestartowałam system i na nowo wgrałam Instagrama i przy pierwszym logowaniu już wszystko było ok. Zniknęła opcja wylogowania ze wszystkich kont  (była tylko wyloguj z innego konta!) i musiałam 2 razy się wylogowywać- czyli z każdego konta osobno ( a na nie jeden raz jak zazwyczaj!). Po ponownej próbie logowania na pierwsze konto z błędnym loginem sytuacja znowu się powtarza- znów mogę się zalogować z błędem w nazwie! Pisze cały czas na Instagramowego Instagrama ale brak odp. Pytałam tez instagramowiczów zamieszczając post ale jedyne co dostałam to  27 lajków i propozycję odwiedzenia konta fashion (pewnie wysłaną przez "spamboty")- rany czy ludzie nie umieją czytać ze zrozumieniem?Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.