Bransoletki z koralikami Swarovski/Handmade crystals bracelets and other


         Bransoletki powstały ze szkiełek (szkła, rombowato wyglądających szklanych koralików, kryształków?) , które w hurtowni, w której się zaopatruję noszą nazwę Swarovski (na ile to adekwatna nazwa to nie wiem!). Nie mnie sądzić czy to koraliki ze słynnej austriackiej wytwórni, ale robione w Chinach (dla oszczędności) czy masowe podróby. Jak zwał tak zwał- a skoro na fakturze stoi jak byk Swarovski- to i ja je tak nazywam! Nic poza tym co można podziwiać w galeriach za cenę 3x droższą!
        Wzory wymyślone z głowy, ale nie będę się upierać przy wyłączności. Ile ludzi i materiałów tyle kombinacji, które mogą się powtarzać w różnych miejscach na świecie.
        Parę bransoletek posiada "wstawki" w postaci kamieni ozdobnych- opal, hematyt (właściwie to nie kamień a ruda żelaza), Noc Kairu (Dark goldstone).
         Oraz nie-Swarovskie-  plastik i szklane koraliki oraz plecione metale! Tak ... może trudno uwierzyć ale te metalowe to też handmade- powstały z recyklingu- łańcuchów od torebki, klamry od sznurkowego paska oraz  dwóch ramiączek z sukienki połączonych w jedno.Było trochę trudno łączyć łańcuszki ze sobą, bo każdy kawałek trzeba było doczepiać, ale się udało!


Brak komentarzy:

Obsługiwane przez usługę Blogger.